Polecamy
Nowoczesne akcesoria na zimę do auta – prawdziwe hity!
Porady domoweSamochód

Nowoczesne akcesoria na zimę do auta – prawdziwe hity!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zimą nasze potrzeby dotyczące użytkowania auta się zmieniają. Całe szczęście z pomocą przychodzą nowoczesne gadżety, które przydadzą się zimą w trasie. 

Dzięki nim zimowa podróż autem będzie przyjemniejsza

Nowoczesne akcesoria do auta, które przydadzą się zimą, wcale nie muszą być bardzo drogie, a znacząco wpływają na komfort naszej podróży. Mowa zwłaszcza o:

  • kubku termicznym z grzałką: już za ok. 20 zł złotych możemy kupić urządzenie, które po wpięciu do gniazdka zapalniczki będzie utrzymywało stałą temperaturę płynu wewnątrz. Idealne rozwiązanie na długą trasę, 
  • mata podgrzewająca do samochodu: możemy ją kupić już za ok. 50 zł; dzięki temu urządzeniu szybko uzyskamy dodatkowe ciepło – wystarczy podłączyć je do gniazdka zapalniczki,
  • podgrzewana skrobaczka do szyb – urządzenie kosztuje kilkadziesiąt złotych, a znacznie ułatwia pozbycie się lodu z szyb; dzięki wbudowanemu podgrzewaczowi jest też mniejsze prawdopodobieństwo, że porysujemy szybę, niż przy użyciu tradycyjnego sprzętu. 

Akcesoria na zimę do auta to także tradycyjne ładowarki do telefonu i transmitery FM, przydatne o każdej porze roku. Drugie wspomniane urządzenie umożliwia podłączenie smartfona do ładowania i jednocześnie połączenie muzyki z urządzenia z radiem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Płytki mozaikowe w łazience – inspiracje
Płytki mozaikowe w łazience – inspiracje
W internecie nie brakuje inspiracji, jak można mozaikę wykorzystać w łazience. My zebraliśmy najciekawsze z nich w jednym miejscu.
Kreatywne pomysły na zakładki do książek
Kreatywne pomysły na zakładki do książek
Lubicie czytać książki, lecz często gubicie do nich zakładki? Podpowiadamy, jak zrobić kolorowe zakładki DIY!
Czy warto kupić PlayStation 5?
Czy warto kupić PlayStation 5?
Jesteś fanem gier na konsolę i zastanawiasz się, czy kupić PlayStation 5? Sprawdź z nami jej plusy i minusy!
Ostatnie wpisy