Polecamy
Nowoczesne akcesoria na zimę do auta – prawdziwe hity!
Porady domoweSamochód

Nowoczesne akcesoria na zimę do auta – prawdziwe hity!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zimą nasze potrzeby dotyczące użytkowania auta się zmieniają. Całe szczęście z pomocą przychodzą nowoczesne gadżety, które przydadzą się zimą w trasie. 

Dzięki nim zimowa podróż autem będzie przyjemniejsza

Nowoczesne akcesoria do auta, które przydadzą się zimą, wcale nie muszą być bardzo drogie, a znacząco wpływają na komfort naszej podróży. Mowa zwłaszcza o:

  • kubku termicznym z grzałką: już za ok. 20 zł złotych możemy kupić urządzenie, które po wpięciu do gniazdka zapalniczki będzie utrzymywało stałą temperaturę płynu wewnątrz. Idealne rozwiązanie na długą trasę, 
  • mata podgrzewająca do samochodu: możemy ją kupić już za ok. 50 zł; dzięki temu urządzeniu szybko uzyskamy dodatkowe ciepło – wystarczy podłączyć je do gniazdka zapalniczki,
  • podgrzewana skrobaczka do szyb – urządzenie kosztuje kilkadziesiąt złotych, a znacznie ułatwia pozbycie się lodu z szyb; dzięki wbudowanemu podgrzewaczowi jest też mniejsze prawdopodobieństwo, że porysujemy szybę, niż przy użyciu tradycyjnego sprzętu. 

Akcesoria na zimę do auta to także tradycyjne ładowarki do telefonu i transmitery FM, przydatne o każdej porze roku. Drugie wspomniane urządzenie umożliwia podłączenie smartfona do ładowania i jednocześnie połączenie muzyki z urządzenia z radiem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Piękno, pewność siebie i samopielegnacja
Piękno, pewność siebie i samopielegnacja
Uroda jest nieodłącznym elementem naszego życia. Jak wpływa na nasze samopoczucie oraz jakie są kluczowe aspekty związane z samopielegnacją?
Fototapeta na szafę – odmień stary mebel i dopasuj go do aranżacji wnętrza
Fototapeta na szafę – odmień stary mebel i dopasuj go do aranżacji wnętrza
Najlepsza nawet szafa może się znudzić, zużyć, wyjść z mody lub przestać pasować do wnętrza, w którym przeprowadzono metamorfozę. Co w takiej sytuacji zrobić z meblem, który choć wciąż spełnia swoją rolę, nie prezentuje się zbyt dobrze?
Ekologiczne wnętrza – co zrobić, by być bliżej natury?
Ekologiczne wnętrza – co zrobić, by być bliżej natury?
Styl ekologiczny w aranżacji wnętrz polubią ci, którzy nie tylko pragną wprowadzić do swojego domu nieco ładu i harmonii.
Ostatnie wpisy