Polecamy
Nowoczesne akcesoria na zimę do auta – prawdziwe hity!
Porady domoweSamochód

Nowoczesne akcesoria na zimę do auta – prawdziwe hity!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zimą nasze potrzeby dotyczące użytkowania auta się zmieniają. Całe szczęście z pomocą przychodzą nowoczesne gadżety, które przydadzą się zimą w trasie. 

Dzięki nim zimowa podróż autem będzie przyjemniejsza

Nowoczesne akcesoria do auta, które przydadzą się zimą, wcale nie muszą być bardzo drogie, a znacząco wpływają na komfort naszej podróży. Mowa zwłaszcza o:

  • kubku termicznym z grzałką: już za ok. 20 zł złotych możemy kupić urządzenie, które po wpięciu do gniazdka zapalniczki będzie utrzymywało stałą temperaturę płynu wewnątrz. Idealne rozwiązanie na długą trasę, 
  • mata podgrzewająca do samochodu: możemy ją kupić już za ok. 50 zł; dzięki temu urządzeniu szybko uzyskamy dodatkowe ciepło – wystarczy podłączyć je do gniazdka zapalniczki,
  • podgrzewana skrobaczka do szyb – urządzenie kosztuje kilkadziesiąt złotych, a znacznie ułatwia pozbycie się lodu z szyb; dzięki wbudowanemu podgrzewaczowi jest też mniejsze prawdopodobieństwo, że porysujemy szybę, niż przy użyciu tradycyjnego sprzętu. 

Akcesoria na zimę do auta to także tradycyjne ładowarki do telefonu i transmitery FM, przydatne o każdej porze roku. Drugie wspomniane urządzenie umożliwia podłączenie smartfona do ładowania i jednocześnie połączenie muzyki z urządzenia z radiem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zaaranżować pokój dla bliźniaków?
Jak zaaranżować pokój dla bliźniaków?
Urządzanie pokoju dla bliźniaków to podwójne wyzwanie. Podpowiadamy, jak zrobić to z głową.
Jak wybrać i zamontować panele akustyczne?
Jak wybrać i zamontować panele akustyczne?
Chcesz profesjonalnie wyciszyć studio nagraniowe? A może pragniesz cieszyć się niezmąconym dźwiękiem w najwyższej jakości podczas seansu w domowej sali […]
Jak rozmieścić meble w małym salonie?
Jak rozmieścić meble w małym salonie?
Jakimi zasadami kierować się przy urządzaniu niewielkiego pokoju dziennego? W artykule podpowiadamy o czym warto pamiętać.
Ostatnie wpisy