Polecamy
Lodówka Side by Side – co to znaczy?
Technologie

Lodówka Side by Side – co to znaczy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W większych pomieszczeniach na pewno sprawdzą się lodówki typu Side by Side. Odrobinę różnią się od tradycyjnych modeli ze względu na konstrukcję i wielkość. Sprawdź, co to znaczy lodówka Side by Side i kiedy warto się na nią zdecydować.

Lodówka Side by Side, czyli co?

Lodówka Side by Side składa się z dwóch części – chłodziarki i zamrażarki. Mają one jednak sporo miejsca w środku. Mogą być one tej samej wielkości, ale niekoniecznie. Najczęściej część chłodząca ma około 300 litrów, a zamrażalnik tyle samo albo 150-200 litrów.

Już z zewnątrz widać różnicę, ponieważ najczęściej przednie drzwi mają podwójne uchwyty. Ze względu na to, że front jest podzielony na dwie części, to doskonały model do wnętrz, które są wąskie. Po otwarciu, sprzęt zajmuje nawet mniej miejsca niż tradycyjna lodówka. Ten model jest bardzo funkcjonalny, ale pod względem technicznym, nie różni się mocno od tradycyjnej lodówki.

Tym różni się lodówka Side by Side od tradycyjnego modelu:

  • część chłodząca i zamrażalnik nie są umieszczone jeden pod drugim, tylko obok siebie,
  • jest nieco większa od tradycyjnych modeli,
  • ma bardziej pojemną komorę wewnątrz.

Lodówka Side by Side doskonale sprawdzi się dla większej rodziny. W sklepach znajdziesz modele większe i nieco bardziej kompaktowe, dostosowane do mniejszych kuchni. W dodatku możesz się zdecydować na bardziej praktyczne urządzenie, np. z kostkarką albo sterowaniem za pomocą WiFi.

Źródło: Designed by Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak suszyć pędzle do makijażu?
Jak suszyć pędzle do makijażu?
Suszenie pędzli? Tych błędów nie popełniaj!
Czy można farbować kwiaty sprayem?
Czy można farbować kwiaty sprayem?
Jak zabarwić kwiaty sprayem, aby uzyskać fantastyczną jesienną dekorację? Poznaj tajniki farbowania kwiatów. Czytaj więcej!
3 ciekawe pomysły na eleganckie ozdobienie ścian w salonie
3 ciekawe pomysły na eleganckie ozdobienie ścian w salonie
Masz duży salon i zmagasz się z pustymi ścianami, przez co pokój wygląda jak niedokończony? Zobacz nasze sposoby na eleganckie ozdobienie ścian w salonie.
Ostatnie wpisy