Polecamy
Jak wybrać szczotkę do ciała do masażu na sucho?
Kupuj mądrzePielęgnacjaUroda i zdrowie

Jak wybrać szczotkę do ciała do masażu na sucho?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szczotkowanie na sucho stało się ostatnio niesamowicie modne. Jednocześnie jest to dobry sposób na złuszczenie martwego naskórka i redukcję cellulitu. Sprawdź, jak wybrać szczotkę do ciała, aby delikatny masaż sprawiał Ci przyjemność.

3 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę kupując szczotkę do ciała

Do szczotkowania na sucho trzeba się odpowiednio przygotować. Pierwszym etapem jest oczywiście zakup odpowiedniego produktu. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze szczotkowaniem na sucho, lepiej wybrać ten model, który ma delikatne i naturalne włosie. Szczotka z włosiem roślinnym jest znacznie bardziej miękka niż z takim, które ma pochodzenie zwierzęce. Raczej unikaj materiałów syntetycznych. Włosie powinno być równo przycięte i mieć jednolitą szorstkość w każdym miejscu.

Im krótsze włosie, tym masaż będzie bardziej odczuwalny dla Twojego ciała. Jeśli nie wiesz, jak zareaguje Twoja skóra na szczotkowanie na sucho, lepiej wybierz model z dłuższymi włoskami, które mają około 3 centymetrów.

Komfort podczas szczotkowania jest również bardzo ważny. Wybierz taki model, który ma specjalną rączkę lub specjalny uchwyt, który znacznie ułatwi Ci masaż. Dodatkowy pas ułatwi Ci stabilne trzymanie szczotki w ręku i jednocześnie wpływa na Twój komfort.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak  używać olejków eterycznych w domu?
Jak używać olejków eterycznych w domu?
Olejki eteryczne w domu? Oto kilka sposobów ich wykorzystania.
Jakie są rodzaje hydroizolacji i który wybrać do swojego domu?
Hydroizolacja to proces, w którym stosuje się specjalne materiały, aby chronić powierzchnię przed wodą i wilgocią. Hydroizolacja jest szczególnie ważna w budynkach mieszkalnych i przemysłowych, gdzie wilgoć może prowadzić do powstawania pleśni i grzybów, a także powodować szkody strukturalne. W tym artykule omówimy rodzaje hydroizolacji i co warto wiedzieć przy wyborze hydroizolacji do swojego domu.
Przygotowujemy samochód na sprzedaż!
Przygotowujemy samochód na sprzedaż!
Chcesz szybko sprzedać używane auto, ale nie wiesz, jak konkurować z profesjonalnymi handlarzami? Poznaj sztuczki, dzięki którym Twój samochód zyska w oczach potencjalnych klientów!
Ostatnie wpisy