Polecamy
Jak wybrać szczotkę do ciała do masażu na sucho?
Kupuj mądrzePielęgnacjaUroda i zdrowie

Jak wybrać szczotkę do ciała do masażu na sucho?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szczotkowanie na sucho stało się ostatnio niesamowicie modne. Jednocześnie jest to dobry sposób na złuszczenie martwego naskórka i redukcję cellulitu. Sprawdź, jak wybrać szczotkę do ciała, aby delikatny masaż sprawiał Ci przyjemność.

3 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę kupując szczotkę do ciała

Do szczotkowania na sucho trzeba się odpowiednio przygotować. Pierwszym etapem jest oczywiście zakup odpowiedniego produktu. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze szczotkowaniem na sucho, lepiej wybrać ten model, który ma delikatne i naturalne włosie. Szczotka z włosiem roślinnym jest znacznie bardziej miękka niż z takim, które ma pochodzenie zwierzęce. Raczej unikaj materiałów syntetycznych. Włosie powinno być równo przycięte i mieć jednolitą szorstkość w każdym miejscu.

Im krótsze włosie, tym masaż będzie bardziej odczuwalny dla Twojego ciała. Jeśli nie wiesz, jak zareaguje Twoja skóra na szczotkowanie na sucho, lepiej wybierz model z dłuższymi włoskami, które mają około 3 centymetrów.

Komfort podczas szczotkowania jest również bardzo ważny. Wybierz taki model, który ma specjalną rączkę lub specjalny uchwyt, który znacznie ułatwi Ci masaż. Dodatkowy pas ułatwi Ci stabilne trzymanie szczotki w ręku i jednocześnie wpływa na Twój komfort.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dzień Chłopaka a Dzień Mężczyzny – czym się różnią?
Dzień Chłopaka a Dzień Mężczyzny – czym się różnią?
Dlaczego panowie świętują dwa razy? Czym różni się Dzień Chłopaka od Dnia Mężczyzny oraz kiedy obchodzimy te święta? Zobacz!
Jak wyczyścić piekarnik z przypalonego tłuszczu?
Jak wyczyścić piekarnik z przypalonego tłuszczu?
Masz przypalony tłuszcz i resztki jedzenia w piekarniku? Przeczytaj o domowych sposobach na skuteczne jego wyczyszczenie.
Jak wykorzystać tablice suchościeralne?
Jak wykorzystać tablice suchościeralne?
W tym artykule dowiesz się, jak skutecznie wykorzystać tablice suchościeralne w różnych sytuacjach.
Ostatnie wpisy