Polecamy
Jak wybrać szczotkę do ciała do masażu na sucho?
Kupuj mądrzePielęgnacjaUroda i zdrowie

Jak wybrać szczotkę do ciała do masażu na sucho?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szczotkowanie na sucho stało się ostatnio niesamowicie modne. Jednocześnie jest to dobry sposób na złuszczenie martwego naskórka i redukcję cellulitu. Sprawdź, jak wybrać szczotkę do ciała, aby delikatny masaż sprawiał Ci przyjemność.

3 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę kupując szczotkę do ciała

Do szczotkowania na sucho trzeba się odpowiednio przygotować. Pierwszym etapem jest oczywiście zakup odpowiedniego produktu. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze szczotkowaniem na sucho, lepiej wybrać ten model, który ma delikatne i naturalne włosie. Szczotka z włosiem roślinnym jest znacznie bardziej miękka niż z takim, które ma pochodzenie zwierzęce. Raczej unikaj materiałów syntetycznych. Włosie powinno być równo przycięte i mieć jednolitą szorstkość w każdym miejscu.

Im krótsze włosie, tym masaż będzie bardziej odczuwalny dla Twojego ciała. Jeśli nie wiesz, jak zareaguje Twoja skóra na szczotkowanie na sucho, lepiej wybierz model z dłuższymi włoskami, które mają około 3 centymetrów.

Komfort podczas szczotkowania jest również bardzo ważny. Wybierz taki model, który ma specjalną rączkę lub specjalny uchwyt, który znacznie ułatwi Ci masaż. Dodatkowy pas ułatwi Ci stabilne trzymanie szczotki w ręku i jednocześnie wpływa na Twój komfort.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wykorzystać małe przestrzenie w salonie za pomocą eleganckich mebli
Jak wykorzystać małe przestrzenie w salonie za pomocą eleganckich mebli
Odkryj, jak maksymalnie wykorzystać małe przestrzenie w salonie za pomocą eleganckich mebli. Zdobądź inspiracje, porady i sprawdzone metody, które pomogą Ci stworzyć przestronne i stylowe miejsce w każdym domu.
Spis Powszechny 2021 – obowiązkowy czy dobrowolny?
Spis Powszechny 2021 – obowiązkowy czy dobrowolny?
Trwa Spis Powszechny 2021- czy jest on obowiązkowy dla wszystkich mieszkańców?
Domowe sposoby na mrówki w ogrodzie
Domowe sposoby na mrówki w ogrodzie
Mrówki potrafią być nie lada problemem w ogrodach. Sprawdź sposoby na ich pozbycie się!
Ostatnie wpisy