Polecamy
Naucz się jogi w 6 dni – darmowy kurs online
Hobby

Naucz się jogi w 6 dni – darmowy kurs online

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Nauka jogi jeszcze nigdy nie była taka prosta, jak dziś. Wystarczy 6 dni kursu i to bez wychodzenia z domu. Wszystko dzięki darmowemu kursowi, który poprowadzi Wiktor Morgulec.

Czego dotyczy kurs?

W trakcie kursu osoby początkujące będą mogły zapoznać się z podstawowymi pozycjami stosowanymi w jodze. Całość trwa jedynie 6 dni i jest całkowicie darmowa. Zapisanie się jest banalnie proste: wystarczy skorzystać z formularza online. Nie trzeba podawać wielu danych osobowych – wystarczy imię, adres e-mail i wyrażenie woli udziału w lekcjach.

Kim jest Wiktor Morgulec?

Warto wziąć udział w kursie ze względu na prowadzącego. Wiktor Morgulec to dyplomowany nauczyciel jogi. W pracy posługuje się metodą B.K.S Iyengara. Lekcje prowadzi od 2002 r. W latach 2002-2004 przebywał przez pół roku w Indiach, gdzie kształcił się u najwybitniejszych nauczycieli jogi. Jest założycielem Centrum Jogi Żoliborz, portalu joga-joga.pl i Akademii Asam. Wydał również pierwszy w Polsce multimedialny podręcznik do nauki podstaw jogi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Milena 04.07.2021

    Chciałam, ten darmowy kurs jogi.

  • Kasia 27.07.2021

    Wyrażam wolę udziału w lekcjach

Rekomendowane
Wszystko o windach towarowych i gastronomicznych
Wszystko o windach towarowych i gastronomicznych
Windy towarowe to specjalistyczne urządzenia przeznaczone do transportu towarów na różnych poziomach budynków. Są one szczególnie przydatne w magazynach, sklepach, biurach, fabrykach i innych obiektach, w których konieczne jest przemieszczanie dużych ilości towarów na różnych kondygnacjach.
Pedicure japoński – co to jest?
Pedicure japoński – co to jest?
Twoje paznokcie stały się kruche i łamliwe? Pedicure japoński doskonale sobie poradzi z tym problemem!
System alarmowy przewodowy czy bezprzewodowy – jaki lepiej wybrać?
System alarmowy przewodowy czy bezprzewodowy – jaki lepiej wybrać?
Wybór między systemem przewodowym, a bezprzewodowym może wydawać się trudny, ponieważ oba rozwiązania mają swoje zalety i wady.
Ostatnie wpisy