Polecamy
Meblościanka pod telewizor – praktyczny mebel do niewielkiego salonu
Porady domoweUrządzanie

Meblościanka pod telewizor – praktyczny mebel do niewielkiego salonu

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Dysponujesz małym salonem  i szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci jednocześnie wyeksponować duży telewizor, jak i ergonomicznie przechowywać najpotrzebniejsze rzeczy? Nie wiesz, jaki mebel pozwoli Ci osiągnąć w tym temacie idealny kompromis? Rozwiązaniem na miarę współczesnych potrzeb i trendów jest nowoczesna meblościanka pod telewizor. Przekonaj się, dlaczego warto umieścić ją w swoim salonie.

Meblościanka pod telewizor – ekspozycja TV i przechowywanie rzeczy

Telewizor stanowi centralną część niemal każdego salonu i nawet spadek zainteresowania klasyczną telewizją tego nie zmienił. Dzięki serwisom streamingowym popularność filmów i seriali wręcz eksplodowała, a wysoka jakość produkcji sprawia, że chcemy oglądać je w jak najlepszej jakości. Stąd w naszych salonach, nawet tych o stosunkowo niewielkiej powierzchni, znajdują się coraz większe i coraz lepsze telewizory.

Problemem może okazać się ich właściwe umiejscowienie i wyeksponowanie. Jednak przemyślana aranżacja pozwoli rozwiązać ten kłopot – nowoczesna meblościanka pod telewizor nie pozwoli Ci umieścić telewizor tak, aby wygodnie można było oglądać go z kanapy lub fotela. Meblościanka pod TV to także mebel składający się z modułowych szafek i szuflad, w których przechowasz różne domowe przedmioty.

Meblościanka TV – mebel inny niż wcześniej

Na hasło „meblościanka TV” możesz dostać gęsiej skórki i skojarzyć ją z meblami, które tak niedawno tłumnie wyrzucaliśmy z naszych mieszkań. Jednak nowoczesne meblościanki pod telewizor to meble, które nie mają nic wspólnego z tymi, które znajdowały się w każdym salonie w PRL-u oraz w latach 90. Współczesne meblościanki RTV charakteryzują się nowoczesnym designem, składają się z modułowych szafek i szuflad, które można komponować w dowolne geometryczne układy. Dzięki temu idealnie dostosujesz je do kształtu i wielkości salonu, a także ułożysz z myślą o tym, co ma się na nich znaleźć, np. ozdoby, ekspozycja kolekcji płyt lub książek czy też inny sprzęt RTV.

Zaaranżuj nowoczesny salon z meblościanką RTV

Nowoczesne meblościanki TV wykończone są z reguły na wysoki połysk lub matowo, dzięki czemu świetnie wpisują się w nowoczesne, minimalistyczne aranżacje salonów. Geometryczny układ szafek i szuflad także nie zaburza estetyki modnych współcześnie stylów, pozbawionych dużej ilości zdobień. To samo dotyczy kolorystyki – najłatwiej jest znaleźć nowoczesne meblościanki pod telewizor w kolorach bieli, czerni, różnych odcieniach szarości lub w naturalnych kolorach drewna. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w we wnętrzach nowoczesnych, skandynawskich czy industrialnych.

Meblościanka RTV – wyeksponuj sprzęt

Nowoczesne meblościanki RTV mogą przyjmować również taką formę, dzięki której wyeksponujesz na nich nie tylko telewizor, ale też pozostały sprzęt RTV, m.in. dekoder telewizji cyfrowej, zestaw kina domowego, sprzęt muzyczny czy konsolę do gier.

Meblościanka TV pozwoli Ci ustawić cały sprzęt ergonomicznie i funkcjonalnie – będziesz mógł rozstawić głośniki tak, aby dźwięk rozchodził się jak najlepiej, a sygnał z pilotów lub innych kontrolerów trafiał do urządzeń bez żadnych przeszkód. Bez problemu poprowadzisz wszystkie kable tak, aby nie zaburzały estetyki salonu.

Meblościanka pod TV – podsumowanie

Klasyczne meblościanki odeszły już do lamusa, a ich miejsce zajęły nowoczesne meblościanki TV, które są meblami nie tylko niezwykle praktycznymi, ale też wpisującymi się w nowoczesne trendy aranżacji wnętrz. Jeśli telewizor, sprzęt grający lub konsola do gier są ważną częścią Twojej codzienności, to w salonie na pewno nie może zabraknąć meblościanek RTV.

Fot.: materiał prasowy Klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Deska kompozytowa na elewacje
Deska kompozytowa na elewacje
Ze względu na popularność deski kompozytowej, coraz więcej właścicieli domów i architektów zwraca uwagę na ten nowoczesny materiał.
Telewizor na miarę Twoich oczekiwań – udane zakupy online
Telewizor na miarę Twoich oczekiwań – udane zakupy online
Im więcej będziemy wiedzieć na ten temat, tym lepszego zakupu dokonamy - co do tego nie ma żadnych wątpliwości.
Gdzie kupić i jak przechowywać ekogroszek?
Gdzie kupić i jak przechowywać ekogroszek?
Ekogroszek to popularne paliwo stałe, które jest coraz częściej wykorzystywane w kotłach i piecach centralnego ogrzewania. Dzięki swoim zaletom, takim jak wysoka wartość opałowa i niska zawartość popiołu, ekogroszek stał się alternatywnym źródłem ciepła dla węgla kamiennego i drewna. Gdzie można kupić ekogroszek oraz jak przechowywać go w domu?
Ostatnie wpisy