Polecamy
Kiedy wymienić uchwyty w meblach?
NaprawyPorady domowe

Kiedy wymienić uchwyty w meblach?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Podczas codziennej eksploatacji, niektóre części szafek i półek, takie jak uchwyty, mogą z czasem zacząć wyglądać nieatrakcyjnie. Niekiedy subtelna zmiana w postaci wymiany uchwytów może sprawić, że meble odzyskają swój dany blask. Czasem, taka drobna modyfikacja, może też być koncepcją na wprowadzenie drobnego akcentu dekoracyjnego, który podkreśli estetyka wnętrza i pozwoli zbudować w danym pomieszczeniu oryginalny klimat. W jaki sposób możesz osiągnąć wspomniany efekt?

Moda na minimalizm i prostotę w najlepszym wydaniu.

Nie da się ukryć, że ostatnio w modzie jest minimalizm i wnętrza stylizowane w klimacie skandynawskim. Przesadna obfitość zaczyna ustępować miejsca, prostym, klasycznym i surowym rozwiązaniu. Jest kilka sposobów, które pozwalają wzbogacić skandynawski klimat o bardzo ciekawe akcenty. Przykładem mogą być uchwyty do mebli skórzane. To niezwykle ciekaw i elegancki dodatek, łączący ze sobą surowość i miękkość wykonania. Odbija od klasycznych opcji w postaci metalowych lub drewnianych uchwytów, dzięki czemu stanowi niezwykle oryginalny i charakterystyczny akcent zdobiący każde minimalistyczne wnętrze. Warto też podkreślić, że skórzane uchwyty dodają ekskluzywności i wyrafinowania. To niezwykle ciekawa koncepcja, na którą warto postawić, jeśli zależy Ci na oryginalnych rozwiązaniach.

Kolejna odsłona minimalizmu.

Jeśli jesteś osobą, która woli nieco bardziej klasyczne rozwiązania, to dla Ciebie również mamy świetną propozycją. Przykładem mogą być produkty busterandpunch. To Londyńska marka, która między innymi tworzy niezwykłe uchwyty do szafek. Ich koncepcje są niesamowicie urokliwe i świetnie łączą ze sobą tradycje, minimalizm i niepowtarzalną estetykę. Jeśli zależy Ci na oryginalnych rozwiązaniach, to warto przyjrzeć się nieco bliżej produktom stworzonym przez tę markę. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania. Materiał jest pewny, trwały i elegancki, co powoduje, że uchwyty są niezwykle solidne i na 100% będą spełniały swoje zadanie przez bardzo długi czas.  Wybór jest zatem niezwykle ciekawą alternatywą dla wszystkich osób, które cenią sobie niebanalne rozwiązania i chcą wymienić uchwyty w swoich szafkach, ponieważ poprzednie są już wyeksploatowane, lub po prostu, chcą odświeżyć wygląd danego pomieszczenia. Jeśli zaliczasz się do tego grona, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej propozycji.

Kiedy wymieniać uchwyty w meblach — krótkie podsumowanie.

Wymiana uchwytów w szafkach to świetna opcja dla każdej osoby, która zastanawia się nad tym, aby odświeżyć wnętrze danego pomieszczenia, nadając mu całkiem nowego i oryginalnego charakteru. Jest także bardzo praktycznym krokiem u wszystkich osób, które chcą wymienić element mające już na swojej powierzchni śladu użytkowania, jednak, dla odmiany, chcieliby postawić na opcje nieco mniej banalną. Właśnie z tego powodu, warto przyjrzeć się takim rozwiązaniom jak, chociażby skórzane uchwyty, które fenomenalnie wpisują się w klimat minimalistyczny i skandynawski, dodając mu nieco miękkości, przy jednoczesnym podkreśleniu surowego charakteru wnętrza. Jeśli zatem cenisz niekonwencjonalne podejście i lubisz kreatywne produkty, to prezentowane opcje będą idealnym pomysłem!

Fot.: Mike Gattorna/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Letnie lekkie sałatki – 4 ciekawe propozycje
Letnie lekkie sałatki – 4 ciekawe propozycje
Zbliża się przyjęcie, a Ty nie masz pomysłu na smaczne, letnie sałatki? Sprawdź 4 ciekawe propozycje, którymi zaskoczysz swoich gości!
Funkcje i zalety lameli
Funkcje i zalety lameli
Poznaj wszystkie z nich i przekonaj się, że zastosowanie tego rodzaju elementów ozdobnych okaże się znakomitym rozwiązaniem!
Trychologia i jej rola w medycynie
Trychologia i jej rola w medycynie
Problemy z włosami mogą być źródłem znacznego dyskomfortu i obniżenia samooceny.
Ostatnie wpisy