Polecamy
Jak przechowywać pędzle do makijażu?
PielęgnacjaUroda i zdrowie

Jak przechowywać pędzle do makijażu?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Pędzle do makijażu to praktyczne akcesoria, z których pewnie korzystasz na co dzień. Warto jednak przechowywać je w prawidłowy sposób, aby nie przedostawała się do nich wilgoć. Poza tym nieodpowiednie miejsce może skutkować łamaniem się włosia. Sprawdź, jak przechowywać pędzle do makijażu.

Kilka inspiracji, czyli jak przechowywać pędzle?

Zobacz, jak przechowywać pędzle do makijażu, aby były bezpieczne i jednocześnie pięknie się prezentowały. Pamiętaj o tym, że nie najlepszym miejscem jest łazienka. Zbyt duża wilgoć może uszkodzić strukturę włosia. Jeśli już chcesz je przechowywać w łazience, schowaj je do szuflady lub szafki. Najlepszym miejscem na przechowywanie pędzli jest pomieszczenie suche, np. toaletka w sypialni.

Szklanka i kamienie

Pierwszą inspiracją na przechowywanie pędzli jest zwyczajna szklanka wypełniona dekoracjami takimi jak drobne kamienie.

Organizery i szuflada

Pędzle możesz też schować do niegłębokiej szuflady. Wystarczy, że użyjesz do tego specjalnych organizerów.

Zamknięte pudełka

Dobrym sposobem jest też ustawienie opakowań, które mają możliwość zamknięcia. Dzięki temu wilgoć nie przedostanie się do środka.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Szambo betonowe – wady i zalety
Szambo betonowe – wady i zalety
Szamba betonowe stanowią jedne z najczęściej stosowanych systemów odprowadzania ścieków z domów jednorodzinnych, które nie mają dostępu do sieci kanalizacyjnej. J
Ćwiczenia rozciągające w domu – wstań od komputera!
Ćwiczenia rozciągające w domu – wstań od komputera!
Ćwiczenia rozciągające są wskazane dla osób pracujących przy komputerze. Siedzenie w jednej pozycji bardzo obciąża kręgosłup, a zwłaszcza odcinek lędźwiowy. Sprawdź, jak wykonywać proste rozciąganie dla kręgosłupa!
Czym jest CNC?
Czym jest CNC?
Skrót CNC nic Ci jeszcze nie mówi? Po przeczytaniu tego artykułu będzie już inaczej! Przedstawiamy technologię komputerowego sterowania numerycznego.
Ostatnie wpisy