Polecamy
Frytkownica niskotłuszczowa – jak działa?
Kupuj mądrze

Frytkownica niskotłuszczowa – jak działa?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na urządzenia, które umożliwiają przyrządzanie zdrowych posiłków, producenci frytkownic znaleźli rozwiązanie, które pozwoli na przygotowanie zdrowszej wersji frytek. Zobacz, jak działa frytkownica niskotłuszczowa.

Dla fanów frytek i innych przekąsek, tradycyjnie przyrządzanych na głębokim oleju, pojawiło się zdrowsze rozwiązanie w postaci frytkownic, które do przygotowania ulubionych potraw potrzebują znacznie mniejszej ilości tłuszczu niż tradycyjna frytkownica.

Frytkownica niskotłuszczowa, zwana także frytkownicą beztłuszczową działa, wykorzystując ciąg gorącego powietrza. Frytki nie pływają więc w oleju, ale pieką się w gorącym powietrzu. Takie frytki również są chrupkie i miękkie, ale nieporównywalnie mniej tłuste, a przez to zdrowsze i mniej kaloryczne. 

Dodatkowym plusem korzystania z frytkownicy niskotłuszczowej jest szybkość przygotowania przekąski – frytki gotowe są w krótszym czasie niż te z tradycyjnej frytkownicy. Co więcej, jej czyszczenie również jest znacznie ułatwione, nie musimy także zmagać się z nieprzyjemnym zapachem wydzielanym przez podgrzewany olej.

>> Zobacz też: Na co zwrócić uwagę podczas kupowania patelni?

Źródło zdjęcia: PxHere

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wanna vs. Prysznic: Porównanie zalet i wad obu rozwiązań
Wanna vs. Prysznic: Porównanie zalet i wad obu rozwiązań
Wanna i prysznic to dwa najpopularniejsze sposoby kąpieli. Każde z nich ma swoje wady i zalety, a wybór między nimi zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika.
Zainwestuj we współpracę z firmą, która zajmuje się sprzątaniem biur we Wrocławiu
Zainwestuj we współpracę z firmą, która zajmuje się sprzątaniem biur we Wrocławiu
Sprzątanie biur we Wrocławiu i innych miastach Polski jest realizowane przez wykwalifikowane firmy. Rosnące zapotrzebowanie na takie usługi ma bezpośrednie przełożenie na podejmowanie starań, które wyróżnią taką firmę sprzątającą na tle konkurencji.
Jak łączyć kolory w salonie?
Jak łączyć kolory w salonie?
Czy zaplanowałeś już aranżację swojego salonu? Sprawdź, jak zrobić to w zgodzie ze swoim poczuciem estetyki i tak, by efekt zachował swoją jakość przez lata.
Ostatnie wpisy