Polecamy
DIY: Stroik na igły i nici
DIY

DIY: Stroik na igły i nici

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy z nas ma w swoim domu kilka igieł i pojedyncze kolory nici walające się tu i ówdzie. Niestety praktycznie zawsze, nie możemy ich znaleźć, kiedy są potrzebne, albo sposób, w jaki je przechowujemy, nie należy do tych z gatunku estetycznych, dlatego upychamy je gdzieś w odmętach szafek czy szuflad. Dziś pomożemy Wam coś na to zaradzić.

Estetyczny pojemnik do przechowywania igieł i nici DIY

To pomysł w zgodzie z zasadą less waste, gdzie do wykonania estetycznego pojemnika do przechowywania przyborów do szycia wykorzystamy stary słoik. Oprócz niego potrzebny nam będzie kawałek materiału, gorący klej, wstążka i kawałek gąbki lub wata. Środek słoika lub jego szyjkę przewiąż wstążką i zawiąż kokardę. Do nakrętki słoika gorącym klejem przytwierdzamy gąbkę lub zwiniętą w kulkę watę, przykrytą materiałem — będzie to poduszeczka, w którą będziesz mógł swobodnie wbijać igły i szpilki. W tym celu dobrze się też sprawdzi kawałek filcu. Całość możesz ozdobić dekoracyjnym sznurkiem czy wstążką. Jeśli nie chcesz, żeby słoik był przezroczysty, możesz pokryć go farbą w sprayu lub użyć techniki decoupage. Do środka schowasz pojedyncze szpulki nici i małe nożyczki i gotowe!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Stacje transformatorowe – czym są i czy warto je budować?
Stacje transformatorowe – czym są i czy warto je budować?
Stacje transformatorowe odgrywają kluczową rolę w przesyłaniu energii elektrycznej do odbiorców końcowych.
Jaka winda będzie dobra?
Jaka winda będzie dobra?
Zastanawiasz się nad tym, jaka winda będzie najlepiej pasować do Twojego budynku? Można przypuszczać, że jest to kwestia, która nie daje spokoju wielu osobom.
Wybór odpowiedniego systemu kominowego – klucz do efektywnego działania komina
Wybór odpowiedniego systemu kominowego – klucz do efektywnego działania komina
W tym artykule przyjrzymy się różnym aspektom związanym z wyborem odpowiedniego systemu kominowego i dlaczego jest to tak ważne.
Ostatnie wpisy