Polecamy
Aż 5 dni wypoczynku w zamian za jeden dzień urlopu w majówkę – jak je wykorzystać?
Inne

Aż 5 dni wypoczynku w zamian za jeden dzień urlopu w majówkę – jak je wykorzystać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

W tym roku mamy do czynienia z wyjątkową sytuację z punktu widzenia pracownika – biorąc urlop tylko 2 maja możemy cieszyć się aż 5-dniowym wypoczynkiem! Warto więc być sprytniejszym niż inni i zarezerwować sobie urlop w tym dniu szybciej, zwłaszcza, że kolejna taka sytuacja będzie miała miejsce dopiero za 4 lata. Można także poszaleć jeszcze bardziej i wziąć urlop dodatkowo w dniach 29 i 30 kwietnia, dzięki czemu będziemy mieli aż 9 dni wypoczynku kosztem jedynie 3 dni urlopowych! Takiej okazji nie można zmarnować, a co więcej, trzeba dobrze wykorzystać ten majowy przedsmak wakacji. Jak możemy więc spędzić tegoroczną majówkę, by była naprawdę wyjątkowa? Podpowiadamy czym się kierować podczas wyboru wyjazdu majówkowego!

Wakacyjny klimat

Maj to miesiąc, gdy słońce przyjemnie grzeje, a my pomału zaczynamy odliczać dni do lata. Dlaczego więc musimy czekać jeszcze 2 miesiące do wakacji skoro możemy zafundować sobie je już w majówkę? Wybierzmy hotel nad morzem, który oferuje atrakcje w wakacyjnym stylu – Aquapark, zimne drinki w ramach All Inclusive, całodniowe animacje dla dzieci oraz ogniska i pikniki. Nawet nie odróżnimy, czy nadal trwa maj, czy mamy już środek gorącego lata!

Atrakcje wewnętrzne

Jeśli chcemy, aby nasz wyjazd majówkowy był naprawdę udany, zwróćmy uwagę na to, czy hotel, do którego się wybieramy, posiada atrakcje wewnętrzne. To bardzo ważne aby mieć pewność, że naszego urlopu nie zakłócą kapryśne warunki pogodowe. Jeśli więc planujemy wyjazd z dziećmi, szukajmy hotelu z animacjami dla dzieci, które odbywają się pod zadaszeniem, a także takiego, który posiada różne obiekty rekreacyjne pod zadaszeniem takie jak Aquapark wewnętrzny czy sale zabaw. Jeśli jednak nasz wyjazd odbyć ma się w gronie znajomych, poszukajmy obiektu posiadającego kręgielnię czy bilard oraz organizującego np. nocne imprezy.

Jaka majówka takie całe wakacje!

Każdy z nas tęskni za gorącym latem i odlicza dni do uprawnionego urlopu. Warto więc nieco umilić to czekanie i pozwolić sobie skosztować letnich atrakcji podczas majówki. Wykorzystajmy ten czas dobrze, gdyż kolejna tak długa majówka czeka nas dopiero za cztery lata!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*