Polecamy
Zaawansowane technologie w lodówkach Samsung – poznaj je wszystkie!
Technologie

Zaawansowane technologie w lodówkach Samsung – poznaj je wszystkie!

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Nowoczesne lodówki oferują znacznie więcej niż tylko optymalne warunki do przechowywania żywności. Ich producenci coraz częściej stawiają na zaawansowane technologicznie funkcje, które mają ułatwić nam codzienne życie. Liderem w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań od lat pozostaje marka Samsung – sprawdź, w jakie innowacyjne technologie wyposażane są aktualnie lodówki tego koreańskiego producenta.

Funkcjonalna lodówka – podstawowy element nowoczesnej kuchni

Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez lodówki. Ważne jest, nie tylko to, aby pozwalała ona na przechowywanie produktów spożywczych w odpowiedniej temperaturze, ale również zapewniała niskie zużycie energii, łącząc przy tym intuicyjną obsługę z efektownym designem. W wielu domach kuchnie łączą się z salonem czy jadalnią, przez co estetyka sprzętu AGD nabiera jeszcze większego znaczenia.

Lodówki Samsung – funkcjonalność i design

Nowoczesne lodówki marki Samsung są połączeniem użyteczności oraz efektownej estetyki. Oprócz stylowej formy charakteryzują się bogatą paletą zaawansowanych technologii, znacznie zwiększających komfort codziennego użytkowania. Jakie funkcje zasługują na szczególną uwagę? Najważniejsze z nich to z pewnością:

  • technologia No Frost,
  • funkcje szybkiego zamrażania oraz utrzymywania temperatury,
  • interaktywne sterowanie,
  • dystrybutor schłodzonej wody.

Chłodzenie bez szronu dzięki No Frost

Wysoka jakość chłodzenia i zamrażania to jedna z najbardziej charakterystycznych cech lodówek tego koreańskiego producenta. Co to oznacza w praktyce? Dzięki technologii No Frost na wewnętrznych ściankach komór chłodniczych nie osadzają się lód ani szron. Zapobiega ona również rozmrażaniu się lodówki.

Zaawansowane funkcje utrzymujące temperaturę

Na uwagę zasługują również rozwiązania zapewniające uzyskiwanie oraz utrzymywanie odpowiedniej temperatury chłodzenia i zamrażania. Technologia Power Cool, w którą wyposażona została m.in. lodówka Samsung RS65R54412C, odpowiada za intensywne chłodzenie. Natomiast dzięki funkcji Power Freeze możesz uruchomić szybkie zamrażanie produktów. Utrzymanie odpowiedniej temperatury ułatwia z kolei system All Around Cooling, dzięki któremu chłodne powietrze trafia we wszystkie zakamarki lodówki.

Interaktywne sterowanie lodówkami Samsung

Coraz więcej nowoczesnych lodówek wyposażanych jest w rozwiązania, które umożliwiają inteligentne sterowanie, np. za pomocą smartfona. Łączność z internetem oraz multimedialne ekrany z możliwością robienia notatek to jedynie przykłady zaawansowanych rozwiązań, ułatwiających życie użytkownikom lodówek Samsung.

Dystrybutor wody pitnej

Rozwiązaniem, które zasługuje na uwagę, jest też system schładzania wody Water Dispenser. Umieszczony na drzwiach chłodziarki pojemnik z kranikiem zamienia kuchenną lodówkę w profesjonalny dystrybutor schłodzonej wody. Z takim praktycznym akcesorium łatwiej zadbasz o właściwe nawodnienie całego ciała na co dzień. Sprzęt AGD wspierający Twoje zdrowe nawyki? Tak, to możliwe!

Dlaczego warto wybrać lodówkę Samsung?

Wysoka jakość wykonania, nowoczesny design oraz zaawansowane rozwiązania w lodówkach Samsung czynią je jednymi z najchętniej kupowanych urządzeń AGD. Szeroka gama modeli proponowanych przez sklep Neonet sprawia, że z asortymentu chłodziarko-zamrażarek z łatwością wybierzesz sprzęt idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Dzięki lodówce Samsung sprawnie zorganizujesz codzienne kuchenne obowiązki, a przygotowywanie ulubionych posiłków stanie się źródłem jeszcze większej satysfakcji.

Fot.: Materiał prasowy klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Oczyszczanie organizmu na wiosnę – czy warto? Jak to zrobić?
Oczyszczanie organizmu na wiosnę – czy warto? Jak to zrobić?
Hit czy kit? Jakie są konsekwencje oczyszczania organizmu na wiosnę?
Pies – nowy członek rodziny w domu
Pies – nowy członek rodziny w domu
Na dniach masz przywitać w domu psa? Zobacz, co musisz kupić oraz jak ułatwić mu start.
Płyta ceramiczna czy indukcyjna?  Wady i zalety płyt grzewczych
Płyta ceramiczna czy indukcyjna? Wady i zalety płyt grzewczych
Na co zwrócić uwagę, by cieszyć się wygodnym, tanim i bezpiecznym gotowaniem
Ostatnie wpisy