Polecamy
Jak sprawdzić swoje punkty karne?
Porady domoweSamochód

Jak sprawdzić swoje punkty karne?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś kierowcą i zastanawiasz się jak sprawdzić ile masz punktów karnych? Możesz zapytać o nie na komisariacie policji lub sprawdzić za pomocą usługi systemu CEPiK 2.0. Sprawdź nasz artykuł, aby dowiedzieć się jak to zrobić!

Sprawdzanie liczby punktów przez internet – jak to zrobić?

Z każdym nowym rokiem liczba punktów karnych się zeruje. Aby mieć pewność, że nie grozi Ci coś więcej niż odebranie kolejnego punktu, warto na bieżąco monitorować swój stan konta. Aby swobodnie poruszać się po drogach, możesz w łatwy sposób uzyskać dostęp do aktualnych danych dzięki systemowi CEPiK 2.0. Jednak aby zalogować się na platformę, należy posiadać profil zaufany. Jesteś w stanie założyć go w kilka minut a szereg udogodnień, który oferuje ta e-usługa jest tego warta. Sprawdzisz tam nie tylko liczbę swoich punktów karnych a również historię pojazdów w zakładce ” Mój pojazd”.

Profil Zaufany

Z Profilu Zaufanego korzysta już blisko 3,4 miliony Polaków. Jest to bardzo przydatna usługa w przypadku załatwiania wielu urzędowych spraw przez internet. Również w przypadku chęci sprawdzenia swoich puntów karnych. Możesz go założyć poprzez bankowość internetową lub potwierdzając go w Punkcie Potwierdzającym. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie www.pz.gov.pl

Profil Zaufany jest bezpieczny, bezpłatny i łatwo go założyć. Dzięki zalogowaniu się do e-usługi przez PZ masz pewność, że Twoich punktów za drogowe szaleństwa nie zobaczy nikt inny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wnętrza w stylu glamour – jak zadbać o spójny wystrój?
Wnętrza w stylu glamour – jak zadbać o spójny wystrój?
Marzy Ci się wnętrze w stylu glamour? Sprawdź, jak osiągnąć wymarzony efekt!
Na co zwrócić uwagę przy wyborze kotła gazowego?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze kotła gazowego?
Z uwagi na to, że wybór urządzeń grzewczych gazowych na rynku jest bardzo szeroki i zróżnicowany, warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę, podejmując decyzję o zakupie konkretnego modelu.
Czy warto kupić robota planetarnego?
Czy warto kupić robota planetarnego?
Robot planetarny pełni wiele funkcji. Zobacz czy to urządzenie dla Ciebie.
Ostatnie wpisy