Polecamy
Pralko-suszarka do zabudowy – jaką wybrać?
Kupuj mądrze

Pralko-suszarka do zabudowy – jaką wybrać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pralko-suszarka jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia 2w1. Czym się kierować, wybierając takie urządzenie?

Innowacyjne rozwiązania w pralko-suszarkach

W najnowszych modelach pralko-suszarek można znaleźć system automatycznego dozowania detergentów. Urządzenie samo dostosowuje ilość detergentu, uwzględniając wagę prania, wybrany program, stopień twardości wody i zabrudzania ubrań.

Innym świetnym rozwiązaniem jest zdalne sterowanie urządzeniem. Można nie tylko włączyć i wyłączyć urządzenie za pomocą aplikacji, lecz również monitorować jego pracę i zdiagnozować w przypadku awarii. Bardzo często w aplikacji jest dostęp do szeregu różnych programów.

Czym się kierować podczas wyboru pralko-suszarki?

Pralko-suszarka jest bardzo popularnym rozwiązaniem. Wybierając model urządzenia, warto wziąć pod uwagę:

  • gabaryty i sposób montażu;
  • maksymalny załadunek;
  • klasę energetyczną,
  • zużycie wody,
  • programy prania – w niektórych modelach można znaleźć pranie parowe lub program do sterylizacji bębna;
  • możliwość ustawienia stopnia suszenia.

5 modeli pralko-suszarek do zabudowy

1. Pralko-suszarka CANDY CBD 485D1E/1-S

Jest jednym z najpopularniejszych urządzeń do zabudowy. Pojemność prania to 8 kg i suszenia 5 kg. Klasa energetyczna A. Ma 13 programów prania i 2 programy suszenia. Maksymalna moc wirowania to 1400 obrotów na minutę. Kosztuje niecałe 2 tys. złotych.

2. Pralko-suszarka ELECTROLUX EW7W368SI

Ma pojemność prania 8 kg i suszenia 4 kg. Maksymalna moc wirowania to 1600 obrotów na minutę. Klasa energetyczna A. Ma 14 programów prania i 6 programów suszenia. Kosztuje ponad 3 tys. zł.

3. Pralko-suszarka BEKO HITV8733B0

Pojemność prania 8 kg i suszenia 5 kg. Maksymalna moc wirowania to 1400 obrotów na minutę. Klasa energetyczna D. Ma 14 programów prania i 5 programów suszenia. Koszt to ponad 2 tys. złotych.

4. Pralko-suszarka WHIRLPOOL BI WDWG 861484 PL

Pojemność prania 8 kg, suszenia 6 kg. Maksymalna moc wirowania to 1400 obrotów na minutę. Klasa energetyczna A. Ma 14 programów prania i 6 programów suszenia. Kosztuje niecałe 2 tys. złotych.

5. Pralko-suszarka ELECTROLUX EW7W368SI PerfectCare

Pojemność 8 kg prania i 4 kg suszenia. Maksymalna moc wirowania to 1600 obrotów na minutę. Ma 12 programów prania i 3 programy suszenia. Kosztuje ponad 3 tys. złotych.

Pralko-suszarka jest bardzo popularnym rozwiązaniem. Urządzenie to jest polecane zwłaszcza osobom mającym małe i średnie mieszkania.

Zdjęcie główne: pexels.com/Max Vakhtbovych

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zachować czystość w łazience?
Jak zachować czystość w łazience?
Szukasz sprawdzonych sposobów na utrzymanie porządku w łazience? Nic prostszego! Sprawdź nasze patenty, które pomogą Ci zachować czystość!
Jak urządzić dziecięcy pokoik, by dziecko chciało spędzać w nim czas?
Jak urządzić dziecięcy pokoik, by dziecko chciało spędzać w nim czas?
Urządzanie dziecięcego pokoiku może być dla rodziców sporym wyzwaniem. Dowiedz się więc, o czym pamiętać podczas aranżacji, aby pokój stał się miejsce, w którym Twój maluch chętnie przebywa.
Jaka winda będzie dobra?
Jaka winda będzie dobra?
Zastanawiasz się nad tym, jaka winda będzie najlepiej pasować do Twojego budynku? Można przypuszczać, że jest to kwestia, która nie daje spokoju wielu osobom.
Ostatnie wpisy