Polecamy
Jak zdobyć szybką gotówkę? Sprawdź najlepsze oferty pożyczek ratalnych!
Kupuj mądrze

Jak zdobyć szybką gotówkę? Sprawdź najlepsze oferty pożyczek ratalnych!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jak zdobyć gotówkę w sytuacji nagłej potrzeby? Kto udziela szybkich pożyczek gotówkowych i jakie są warunki ich spłacania? Wejdź na sowafinansowa.pl i sprawdź ranking najlepszych ratalnych pożyczek pozabankowych i znajdź ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Dlaczego warto wybrać pozabankową pożyczkę ratalną? 

Załatwienie standardowej pożyczki bankowej wiąże się zwykle z masą przeróżnych formalności, których spełnienie może zniechęcić niejednego potencjalnego klienta. Na szczęście na rynku działa również bardzo wiele firm pozabankowych specjalizujących się w udzielaniu ratalnych pożyczek gotówkowych. 

Ograniczają one zwykle wszelkie formalności do niezbędnego minimum. Zwykle pożyczka udzielana jest niemal od ręki i pieniądze na naszym koncie znajdą się tego samego dnia, albo w przeciągu kilku najbliższych od złożenia stosownych wniosków. Co więcej, w dobie cyfryzacji oraz obecnej pandemii wiele firm umożliwiło swoim klientom załatwienie wielu spraw całkowicie zdalnie. Dzięki możliwości złożenia wniosku o pożyczkę online pieniądze możesz dostać bez wychodzenia z domu. Jedyne czego będziesz potrzebować to komputer lub smartfon i sprawne łącze internetowe. 

Jakie dokumenty są wymagane przez pozabankowe firmy pożyczkowe przed udzieleniem pożyczki? 

Po pierwsze zostaniemy zweryfikowani przez pracownika firmy pożyczkowej pod kątem tego, czy nie widniejemy w krajowym rejestrze dłużników i innych podobnych bazach osób posiadających nieuregulowane zobowiązania finansowe. Co więcej, możemy zostać poproszeni o przedstawienie zaświadczenia o posiadanych dochodach, np. wyciąg z konta bankowego albo umowa o pracę, zlecenie czy o dzieło. Co więcej, ważne jest, aby posiadać przy sobie dowód osobisty, mieć nadany numer PESEL, być osobą pełnoletnią. Dodatkowo w celu dodatkowej weryfikacji naszej tożsamości możemy zostać poproszeni o podanie naszego numeru telefonu, adresu mailowego i numeru indywidualnego rachunku bankowego. Zwykle te informacje i dokumenty wystarczą do tego, aby skutecznie ubiegać się o pożyczkę. Najpoważniejszym przeciwwskazaniem dla pracownika firmy pożyczkowej do jej udzielenia będzie sytuacja, w której to nasze konto zostało zajęte przez komornika. Wtedy jest niemal pewne, że firma odmówi udzielenia nam pożyczki. 

Jak znaleźć najlepszą pożyczkę ratalną? 

Pożyczki ratalne, dostępne np. tutaj: https://sowafinansowa.pl/pozyczki-ratalne/, to opcja dobra dla wszystkich osób, którym zależy na stopniowej spłacie zobowiązań, która nie obciąży zbytnio budżetu rodzinnego w kolejnym miesiącu po zaciągnięciu pożyczki. Najlepsze oferty pożyczek ratalnych firm pozabankowych znajdziemy w przejrzystym rankingu stworzonym przez portal https://sowafinansowa.pl/. Dzięki możliwości wyboru odpowiednich filtrów sprawnie znajdziemy pożyczkę, której kwota oraz długość spłaty wynosząca nawet do 60 dni, będzie dla nas najbardziej odpowiednia. Przemyślane zaciągnięcie jakichkolwiek pieniężnych zobowiązań jest bardzo istotne. Sprawdź ranking stworzony przez sowafinansowa.pl i rozsądnie wybierz najlepszą dla siebie i swoich bliskich pożyczkę. 

Fot. Paweł Szymczuk/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pralka nie pobiera proszku – co się dzieje?
Pralka nie pobiera proszku – co się dzieje?
Dlaczego pralka nie pobiera proszku? Przyczyn może być kilka. Opisujemy każdą z nich.
Butelka po winie – co z nią zrobić?
Butelka po winie – co z nią zrobić?
Zamiast wyrzucać, używaj ponownie. Przedstawiamy kilka ciekawych zastosowań szklanych butelek po winie
Co warto wiedzieć o meblach kuchennych na wymiar?
Co warto wiedzieć o meblach kuchennych na wymiar?
W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób je wybierać, montować i nie tylko.
Ostatnie wpisy