Polecamy
3 dowody na to, że self storage potrafi ułatwić codzienne życie
Inne

3 dowody na to, że self storage potrafi ułatwić codzienne życie

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Popularne self storage jest określeniem pochodzącym z języka angielskiego. W ten sposób opisywane są pomieszczenia samoobsługowe, dzięki którym klienci mogą wynająć przestrzeń idealną do przechowywania i wykorzystać ją według własnych upodobań. Ale dlaczego usługa ta cieszy się tak dużą popularnością? Oto trzy dowody na to, że prawdopodobnie jest to rozwiązanie również dla Ciebie.

Self Storage może być opłacalną opcją

Wyobraź sobie, że w najbliższym czasie masz możliwość przeprowadzenia się do nowego miejsca. Brzmi cudownie, prawda? Musisz jednak jak najszybciej zwolnić aktualne lokum, natomiast przyszła nieruchomość nie jest jeszcze dostępna. Ciekawą opcją wydaje się być wynajęcie innego mieszkania i przeczekanie tego okresu. Umowa najmu obejmuje zazwyczaj kilka miesięcy i pochłania ogromną ilość pieniędzy. Jak zaoszczędzić i wyjść z tego obronną ręką? Poproś bliską osobę, aby na ten okres udostępniła Ci odrobinę przestrzeni mieszkalnej. Problem stanowi jednak posiadany dobytek. Tutaj z pomocą pojawia się właśnie usługa self storage (https://www.lessmess.storage/cennik-rezerwacja/), czyli możliwość wynajęcia powierzchni do przechowywania z elastyczną umową najmu.

Self Storage sprawdzi się, gdy często podróżujesz

Są osoby, które po prostu kochają podróże. Do czasu powrotu niekoniecznie chcą wynajmować mieszkanie, które jest nie tylko kosztowne, ale i zawiera ich cenne i prywatne rzeczy. Mało jest natomiast takich osób, które nie gromadzą żadnego majątku i całe życie podróżują tylko z jednym plecakiem. Tymczasem rodzina nie zawsze może zaoferować nam kawałek wolnej podłogi, aby pozostawić w jednym miejscu posiadany dobytek. Sprawdzone rozwiązanie? Oczywiście self storage. Wynajęta przestrzeń magazynowa może być niewielkim boksem, w którym bez wątpienia zmieścimy wszystko to, czego nie chcemy ze sobą zabierać. W każdym momencie możemy jednak wrócić i spakować do plecaka na przykład sprzęt sportowy. Może będą to narty?

Self Storage to dobre rozwiązanie dla firm

Prowadząc firmę można spotkać się z różnego rodzaju zaskakującymi sytuacjami, które pojawiają się znienacka i muszą być możliwie szybko rozwiązane. Jedną z powracających zagwozdek jest brak wolnej powierzchni magazynowej. Posiadany towar musi jednak gdzieś przeczekać, zanim zostanie wysłany dalej. I tutaj także pomocne bywa self storage. Przestrzeń magazynowa do wynajęcia to opłacalne i sprawdzone rozwiązanie, z którego coraz chętniej korzystają posiadacze firm. 

Co jeszcze warto wiedzieć o self storage?

Taka usługa jak self storage to bez wątpienia doskonałe rozwiązanie dla wielu osób. Przestrzeń magazynowa jest dopasowana do potrzeb różnych użytkowników, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Co więcej, dogodne lokalizacje (na przykład magazyny samoobsługowe Warszawa) sprawiają, że w każdej chwili możemy zabrać z pomieszczenia to, czego akurat potrzebujemy.

Less Mess Storage to pomieszczenia samoobsługowe, które chętnie wybierane są przez konsumentów. Oferują bardzo wysoką jakość usług i wielkości powierzchni od 1m3 do 35m2 (w zależności od lokalizacji). W ten sposób mogą korzystać z nich zarówno klienci indywidualni, jak i małe oraz większe firmy. Oddziały Less Mess można znaleźć w największych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu oraz w Czechach – w Pradze. Minimalny okres najmu to 7 dni, można ją również podpisać na czas nieokreślony z 30dniowym wypowiedzeniem. Umowy są bardzo elastyczne, w każdej chwili można zamienić wielkość pomieszczenia – w zależności od dostępności danego rozmiaru. To co wyróżnia Less Mess to bezpieczeństwo. Dostęp do pomieszczenia jest możliwy za pomocą indywidualnego kodu dostępu a pomieszczenie zamykane jest na własną kłódkę klienta. Teren budynku jest całodobowo monitorowany. Dostęp do pomieszczenia możliwy jest przez 24 godziny, każdego dnia w roku.

Fot.: materiały prasowe Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Trendy oświetleniowe do salonu na 2023 rok
Trendy oświetleniowe do salonu na 2023 rok
Zanim więc wybierzesz się na zakupy, poznaj najnowsze trendy w oświetleniu w nadchodzącym sezonie!
Najważniejsze informacje o betonie architektonicznym
Najważniejsze informacje o betonie architektonicznym
Zobacz, jak wyjątkowy i funkcjonalny beton architektoniczny może dodac charakteru każdemu wnętrzu - od minimalistycznego do industrialnego.
Kiedy należy wymienić opony na zimowe?
Kiedy należy wymienić opony na zimowe?
Czy zmiana opon na zimowe jest w naszym kraju obowiązkowa? Nie, ale to nie oznacza, że nie należy tego robić. Na pewno chcesz jeździć bezpiecznie. Sprawdź, kiedy należy zająć się tym tematem.
Ostatnie wpisy