Redakcja

Dbanie o dom czy ogródek może być przyjemne i… sprytne! Z portalem domup.pl dowiesz się, jak poradzić sobie ze sprzątaniem, urządzaniem wnętrza, drobnymi naprawami, a także znajdziesz wiele przydatnych informacji na temat zakupów sprzętu i akcesoriów.

Zainspirujemy Cię też do stworzenia czegoś samodzielnie w swoich czterech kątach, aby każdy czas spędzony w domu był przyjemnością! Rozwiązujemy wiele problemów naszych czytelników, a wszystko to w jak najprostszy i najszybszy sposób.

Zostań z domup.pl i przekonaj się, że codzienne obowiązki mogą być przyjemne!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Anna Dobrut

Anna Dobrut
Copywriter z pasji, ale również z zawodu. Studiowała filologię polską ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Zajmuje się tematami związanymi z wystrojem wnętrz oraz aranżacją domu. Stara się przekazać swoją wiedzę praktyczną, ponieważ sama urządzała zarówno własne mieszkanie, jak również pomaga znajomym w dobraniu idealnych dodatków. Ceni sobie styl skandynawski, ale również lubi nieszablonowe dodatki. Ma rękę na pulsie i zawsze znajdzie najgorętsze wnętrzarskie trendy.

Zobacz posty autora

Anna Sacharewicz

Anna Sacharewicz
Od kilku lat związana z marketingiem internetowym. Odpoczywa i relaksuje się na łonie natury. Miłośniczka uprawiania ogrodu i wnętrz w minimalistyczny stylu. Ważnymi wartościami są dla niej życie w duchu eko i zero waste. Uwielbia góry i wycieczki rowerowe.

Zobacz posty autora

Kamil Michaluk

Kamil Michaluk

Prawdziwy miłośnik ogrodu i kreatywnego „zrób to sam”. Wykorzystuje do tego stare materiały, takie jak drewno, kamień czy cegłę. Potrafi zrobić coś z niczego. Uwielbia spędzać czas z naturą i roślinami. Nie są mu obce także aranżacje wnętrz oraz urządzanie pomieszczeń w wielu stylach. Ostatnio inspiruje się loftem.

Zobacz posty autora

Izabela Łuba
Zawodowo zajmuje się marketingiem internetowym, choć jej zainteresowania są związane z budownictwem i rozwiązaniami technicznymi. Śledzi trendy w branży urządzania i dekorowania wnętrz, co daje jej mnóstwo satysfakcji. Wolny czas spędza wśród roślin, dbając o nie i pielęgnując. W ramach odpoczynku, uwielbia spacery ze swoim psem po mazurskich zakątkach.

Zobacz posty autora

Justyna Dereń

Justyna Dereń

Zawodowo związana z content marketingiem, a po godzinach spędza czas w swoim ogrodzie. To doskonały sposób na odpoczynek i rozwijanie swoich pasji. Nie są jej obce także takie dziedziny jak urządzanie i dekorowanie wnętrz. Chętnie śledzi trendy w świecie designu i praktycznych rozwiązań do domu.

Zobacz posty autora

Brygida Konig

Brygida König

Pedagog z wykształcenia, a z pasji ekonomistka. Uwielbia też spędzać czas w swoim ogrodzie, gdzie pielęgnuje i hoduje piękne różnokolorowe róże. To jej sposób na odpoczynek po pracy. Uwielbia też spędzać czas kreatywnie, szczególnie urządzając i dekorować dom, bo śledzi programy Doroty Szelągowskiej. Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci.

Zobacz posty autora